Kurumsal

Neden Biz

YEY PROJE Pvc Zemin Kaplama sektörüne 1998 yılında faaliyete başlamıştır. uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.


Tarihimiz

1998 yılında Mehmet Reşat Altın tarafından kurulan Aksen Zemin zemin sektörünün öncü kuruluşları arasına girmiş ve beraberinde taahhüt işlerine yönelmiştir. şirketimizin 2010 da kurulması Yönetim kurulu başkanımızın YAVUZ ALTIN Aksen Zemin’den ayrılmasıyla sektöre hızlı başlangıç yapmış olup ülkemizdeki büyük ve tanınmış müteahhitlere iş yapmaktadır. şimdiki işlerimiz arasında olan devlet işlerini yapmakla beraber mimarlık, taahhüt ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

  • 2016 – Yeni Merkez Binasına Taşınıyor
  • 2014 – Yeni markalar yaratıyoruz
  • 2010 – YEY PROJE ‘nin kurulması
  • 2006 – Yurt dışına açılıyoruz
  • 2003 – Merkez ofisimizin açılması
  • 1198  – Aksen Zemin’in kurulması

Misyon

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Vizyon

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimize ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.